ספרים

 • נאמנויות ומיסוי נאמנויות

  נאמנויות ומיסוי נאמנויות - דר' אריה ליבוביץ', עו"ד

  9/18/2009
  הספר "נאמנויות ומיסוי נאמנויות" הינו ראשון מסוגו. ולמעשה הינו הספר היחיד הסוקר את הסדרי המיסוי בנושא נאמנויות אשר הוכנסו לפקודת מס הכנסה בתיקון 147 לפקודה, את השפעתם, השימוש בהם לצוטרך תכנוני מס ועוד, זאת לצד סקירה מקיפה של הדין הזר במדינות שונות והדין בישראל מן ההיבט של הדין הכללי.
 • אמנות מס - 111 טבלאות של אמנות המס של ישראל – ניתוח השוואתי

  אמנות מס - 111 טבלאות של אמנות המס של ישראל – ניתוח השוואתי - דר' אריה ליבוביץ' עו"ד, דר' אלתר ועו"ד כליף

  9/18/2009
  הספר הינו יוזמה פרקטית של דר' ליבוביץ' עו"ד לצורך הקלה על אנשי המקצוע בבואם לבחון היבטי מס בינלאומיים. ספר זה בשונה מספריו האחרים של דר' ליבוביץ' עו"ד הינו בראש ובראשונה ספר פרקטי.
 • חוק מס הבולים

  חוק מס הבולים - דר' אריה ליבוביץ' עו"ד, עו"ד זיו שרון

  9/18/2009
  הספר מס בולים הינו יחיד וייחודי ולמעשה זו הפעם הראשונה שחוק מס בולים נדון באופן מעמיק ויסודי. הספר כולל דיון מקיף בעקרונות החוק ובדרכי הפרשנות לצד דיון פרטני בהוראות החוק והתקנות שמכוחו. הספר כולל את כל דברי המלומדים, מאמרים ופסיקה שפורסמו על נושא זה לצד השוואה למקרים שונים בפסיקה הזרה.
 • אנציקלופדיית אמנות מס (כרך ב')

  אנציקלופדיית אמנות מס (כרך ב') - דר' אריה ליבוביץ' עו"ד, דר' אלתר, עו"ד כליף, עו"ד בר אור

  9/18/2009

  הספר הינו ספר מקיף הכולל דיון רחב ומעמיק במיוחד בכל הנושא של הסדרי המיסוי הכלולים באמנות המס. הספר מביא מחקר השוואתי ומקיף של הוראות האמנה, תוך דיון מעמיק בדברי ההסבר לאמנות המודל הבינלאומיות השונות (OECD, UN, USA), דיון רחב וסקירה של פסיקה זרה על הוראות אמנות המס, דו"חות מומחים של ארגון ה-OECD, חוזרים מקצועיים של רשות המיסים בישראל, השתלבות הוראות אמנות המס  במסגרת דיני המס בישראל וכללי הפרשנות בישראל ובעולם.

 • מס ערך מוסף

  מס ערך מוסף - דר' אריה ליבוביץ' עו"ד

  9/18/2009

  הספר מס ערך מוסף הינו יצירה רחבה ומקיפה מאין כמותה הכוללת ארבעה כרכים המכילים יחדיו כ-4,000 עמ' (זאת בטרם הוכנו מפתחות). הספר סוקר ודן לעומק, על פי סדר, את כל הוראות חוק מס ערך מוסף, החל מסעיף ההגדרות וכלה בסעיף האחרון לחוק. את התקנות, דברי ההסבר (הוראות תאמ"ו), ואלפי פסקי דין ומאמרים המאוזכרים ומצוטטים לאורכו ורוחבו של הספר.

האתר נבנה ע"י מונסייט © All rights reserved
מגדל משה אביב - שער העיר, רח ז'בוטינסקי 7 רמת גן 52520 |טל: 077-7051717 | פקס: 03-5426655 | E-mail: office@atax.co.il